Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1620
Stary 29.07.2010, 20:36
Niestety,ale skończy się 0-1 a może nam jeszcze dołożą.Ja tego słowami nie obejme.Poszłem do kibla a tu wszystko się zawaliło.Przy remisie 0-0 byłaby szansa na wyjeździe ale 0-1 zamurują bramkę i po "europejskich" pucharach naszej Wisełki.