Wyświetl pojedynczy post
Lukininho
Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1616
Stary 29.07.2010, 20:35
A Bunoza daje kolejny popis. Jeździli go obrońcy Kolejorza to co się dziwić Azerom. A tak mnie wyzywaliście jak pisałem, że to może być przeciętniak, bo przecież na forum ktoś przeczytał, że jest genialny.