Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
Lukininho
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
1616
29.07.2010, 20:35
A Bunoza daje kolejny popis. Jeździli go obrońcy Kolejorza to co się dziwić Azerom. A tak mnie wyzywaliście jak pisałem, że to może być przeciętniak, bo przecież na forum ktoś przeczytał, że jest genialny.
Lukininho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukininho
Znajdź inne posty napisane przez Lukininho