Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1613
Stary 29.07.2010, 20:34
No i właśnie Kowalski pokazał jak pięknie gra i ta umiejętność krycia... A bramkarz nic już do gadania nie miał. Szkoda myślałem że odpadniemy dopiero w 4 rundzie