Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1604
Stary 29.07.2010, 20:33
Dramat. Tym sie konczy rozbicie obrony przed rozpoczeciem sezonu. Nie mowie juz o sprowadzeniu pilkarskiego szrotu(Bunoza, Paljic)... Szkoda, znowu amatorka.

P.S - Gdzie ci "eksperci", ktorzy twierdzili, ze uda sie przejsc bez obrony? Rok temu mieli ograc estonczkow pilkarze z ME(wedle ekspertow), a dzisiaj mamy wygrywac bez obrony.
P.S 2 - Bunoza i Kowalski, to obraz nedzy i rozpaczy.