|
Dramat. Tym sie konczy rozbicie obrony przed rozpoczeciem sezonu. Nie mowie juz o sprowadzeniu pilkarskiego szrotu(Bunoza, Paljic)... Szkoda, znowu amatorka.
P.S - Gdzie ci "eksperci", ktorzy twierdzili, ze uda sie przejsc bez obrony? Rok temu mieli ograc estonczkow pilkarze z ME(wedle ekspertow), a dzisiaj mamy wygrywac bez obrony.
P.S 2 - Bunoza i Kowalski, to obraz nedzy i rozpaczy.
|