Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna
Offline
#
1588
29.07.2010, 20:30
Evil_
napisał(a):
mam nadzieję, że Rios potrafi grać w piłkę, bo Brożek NIE GRA NIC. i to nie tylko dzisiaj.
Napastnik nie strzeli bez podania, a podającego(czytaj Garguły), nie ma. IMO Azerowie blokują bramkwe i tyle.
zloto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zloto
Znajdź inne posty napisane przez zloto