Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1588
Stary 29.07.2010, 20:30
Evil_ napisał(a):Wyświetl post
mam nadzieję, że Rios potrafi grać w piłkę, bo Brożek NIE GRA NIC. i to nie tylko dzisiaj.

Napastnik nie strzeli bez podania, a podającego(czytaj Garguły), nie ma. IMO Azerowie blokują bramkwe i tyle.