Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1571
Stary 29.07.2010, 20:24
Dajcie spokój trzeba bramkę strzelić a nie póki co z przodu nic nie gramy, jest po prostu suchota nie ma sytuacji nie ma bramek, ciężko liczyć że strzelimy z 1 akcji bramkę 100% skuteczności to ostatnio nie u nas...

Mały przynajmniej się dziś stara i myśli w miarę....
Ostatnio edytowane przez pawelwislak : 29.07.2010 o godz. 20:27.