|
Dajcie spokój trzeba bramkę strzelić a nie póki co z przodu nic nie gramy, jest po prostu suchota nie ma sytuacji nie ma bramek, ciężko liczyć że strzelimy z 1 akcji bramkę 100% skuteczności to ostatnio nie u nas...
Mały przynajmniej się dziś stara i myśli w miarę....
Ostatnio edytowane przez pawelwislak : 29.07.2010 o godz. 20:27.
|