Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
Lukininho
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
1562
29.07.2010, 20:16
spornth
Jest groźniejszy w ofensywie, pewniejszy w interwencjach i lepiej czyta grę. Jeszcze niech pogra kilka minut to z czerwoną zejdzie.
Lukininho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukininho
Znajdź inne posty napisane przez Lukininho