Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1559
Stary 29.07.2010, 20:10
jkw napisał(a):Wyświetl post
Jowanic to gorszy niż Pawełka jest, jego wyjścia do piłki to porażka jakaś
No. Najlepiej już go sprzedajmy.