Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1557
Stary 29.07.2010, 20:07
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
alez pierdzielicie... Pajlic wchodzi do gry, nie wie z kim, nie wie po co, i co ma zagrywac.. cala druzyna slabo gra i tyle, to nie ten dzien, bedzie ciezko, j.. Azery nic specjalnego nie prezentuja, ale sa niewygodni, o czym pisalem przed meczem.. szkoda ze 1 mecz u siebie i chociaz nie na R22..
Tylko u niego już widać poważne braki techniczne. To nie ma nic wspólnego z grą zespołu ani problemami ze zrozumieniem. Dobrzy, zaawansowani wiekowo gracze nie grają ogonów w 2 bundeslidze.