Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5268
Stary 29.07.2010, 20:06
spidey napisał(a):Wyświetl post
Paradoksalnie na razie Jaga gra najlepiej z dzisiejszych drużyn.


Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

W dodatku trzeba być koneserem polskiej ligi, by pomiędzy dnem, megadnem i gigadnem widzieć różnicę.

Ja widząc Jagę widzę grupkę frajerów, którzy wyszli na miękkich nogach. Oglądnąłem 10 minut tego widowiska w przerwie meczu Wisły i wystarczy. I tak dwumecz rozstrzygnięty.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując