spidey napisał(a):

|
Paradoksalnie na razie Jaga gra najlepiej z dzisiejszych drużyn.
|
Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
W dodatku trzeba być koneserem polskiej ligi, by pomiędzy dnem, megadnem i gigadnem widzieć różnicę.
Ja widząc Jagę widzę grupkę frajerów, którzy wyszli na miękkich nogach. Oglądnąłem 10 minut tego widowiska w przerwie meczu Wisły i wystarczy. I tak dwumecz rozstrzygnięty.