Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1547
Stary 29.07.2010, 20:02
No zobaczymy jakie zmiany zrobi Kasper, a Jaga już 0-2. Ruch też wyleciał raczej z pucharów.
Także żadnych punkcików do rankingu nie będzie
Ci co trzymali za LEcha w pucharach i za "dobro polskiej piłki" to niech lepiej potrzymają sie za coś innego.