Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1545
Stary 29.07.2010, 20:02
Nie wcinam się między wódkę a zakąskę, ale na razie po tym co piszecie wygląda że Wisłą kupiła samych ogórasów!