Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1544
Stary 29.07.2010, 20:02
EEE tam przesadzacie z Paljiciem ciężko coś zagrać bo z przodu mało ruchu, a że próbuje kiwać to wg mnie dobrze coś tam stara się szarpać nie traci w groźnych sytuacjach piłki Paweł się musi obudzić i się pokazać to będzie spoko i Boguś musi patrzeć gdzie gra a nie cały czas na pamięć!!

PS. Bunoza zrobił jeden błąd na początku ale udało mu się naprawić więc nie wiem gdzie ten Kowalski tyle lepszy...
Zobaczymy czy Mały odpokutuje czy będzie "pływać"
Powód: PS
Ostatnio edytowane przez pawelwislak : 29.07.2010 o godz. 20:06.