Lukininho napisał(a):

|
Ten Bunoza to jakieś nieporozumienie jest. Na pewno Kowalski gra lepiej od niego, ale wy oczywiście nowych uwielbiacie, a tych co nie lubicie najeżdżacie.
|
Dawno sie tak nie usmialem.
Wymien 3 elementy, w ktorych gra lepiej niz Bunoza
