Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1543
Stary 29.07.2010, 20:02
Lukininho napisał(a):Wyświetl post
Ten Bunoza to jakieś nieporozumienie jest. Na pewno Kowalski gra lepiej od niego, ale wy oczywiście nowych uwielbiacie, a tych co nie lubicie najeżdżacie.
Dawno sie tak nie usmialem.

Wymien 3 elementy, w ktorych gra lepiej niz Bunoza