Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
Lukininho
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
11
29.07.2010, 19:59
Ten Bunoza to jakieś nieporozumienie jest. Na pewno Kowalski gra lepiej od niego, ale wy oczywiście nowych uwielbiacie, a tych co nie lubicie najeżdżacie.
Lukininho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukininho
Znajdź inne posty napisane przez Lukininho