Wyświetl pojedynczy post
Lukininho
Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.07.2010, 19:59
Ten Bunoza to jakieś nieporozumienie jest. Na pewno Kowalski gra lepiej od niego, ale wy oczywiście nowych uwielbiacie, a tych co nie lubicie najeżdżacie.