Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5266
Stary 29.07.2010, 19:59
Jagiellonia też ma już puchary z głowy po 8 minutach 0:2 . I jeśli ktoś ma wątpliwościw jakim miejscu jest nasza liga to niech lepiej da sobie siana z oglądaniem.. Jesteśmy na żenującym niskim poziomie...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując