|
For_FuN_ jak dla mnie Cikosz właśnie zagrał niezły mecz, trochę za bardzo cofnięty w lini ze stoperami ale pare klepek wymienił ładnych na małej przestrzeni i miał też parę dobrych dryblingów. Jedna widoczna strata (mecz oglądałem od 10 minuty, bo dopiero wróciłem z pracy).
Karabach gra trochę antyfutbol, bardzo defensywnie, całym zespołem na swojej połowie + wysoki ostry presing. Ciekaw jestem czy starczy im sił na granie w ten sposób przez 90 minut.
Boguś do zmiany i stawiam 2:0 dla Wisły.
|