|
Gra jak była badziewna tak jest. Po prostu Szawle to nie przeciwnik i się obraz trochę zniekształcił.
Nie mamy czego szukać w pucharach, a co najgorsze nie wiadomo jak temu zaradzić.
Potrzebny jest napastnik, który będzie ciągle pod grą, dobry ofensywny rozgrywający i skrzydłowy.
|