Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1533
Stary 29.07.2010, 19:58
Gra jak była badziewna tak jest. Po prostu Szawle to nie przeciwnik i się obraz trochę zniekształcił.
Nie mamy czego szukać w pucharach, a co najgorsze nie wiadomo jak temu zaradzić.
Potrzebny jest napastnik, który będzie ciągle pod grą, dobry ofensywny rozgrywający i skrzydłowy.