|
Nie rozumiem dlaczego Kasperczak zrezygnował z Garguły.
W rewanżu z Szwalami to właśnie na nim, Żurawskim i Pawle Brożku opierała się ofensywa.
Jirsak bezproduktywny. Boguski zagubiony. Paljić próbuje indywidualnie, ale widać, że brakuje mu zrozumienia z resztą zespołu. Paweł Brożek niewidoczny. Potrzeba zmian i to nie w 60 czy 75 minucie, tylko już po przerwie.
|