Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1525
Stary 29.07.2010, 19:54
Nie rozumiem dlaczego Kasperczak zrezygnował z Garguły.
W rewanżu z Szwalami to właśnie na nim, Żurawskim i Pawle Brożku opierała się ofensywa.
Jirsak bezproduktywny. Boguski zagubiony. Paljić próbuje indywidualnie, ale widać, że brakuje mu zrozumienia z resztą zespołu. Paweł Brożek niewidoczny. Potrzeba zmian i to nie w 60 czy 75 minucie, tylko już po przerwie.