Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1523
Stary 29.07.2010, 19:54
Tamci graja na niesamowitej ****zie. Gdyby Wislacy zagrali z takim samym zaangazowaniem i na takim pressingu zmietliby z powierzchni ziemi Azerow. W tej chwili gramy na maksymalnie 70% naszych mozliwosci. Niestety nie wiem czemu.