Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1522
Stary 29.07.2010, 19:53
No no no ale na lezaco to my tego meczu nie wygramy. Strasznie malo ruchu jest, nikt sie nie pokazuje, gra bez pilki nie istnieje. Pressing niby jest ale tylko na pol gwizdka a kazdy kto choc raz gral w pilke ze jak druzyna nie idzie 100% na pressing to lepiej bronic strefa. 3 idzie na pressing dwoch odpuszcza i wszystko sie wali.

Jak poprawia sie w tych elementach w drugiej polowie to powinno wszystko wygladac o wiele lepiej.