|
Ludzie! Jak Was czytam to mi was się robi żal. Cała Wisła gra słabo a nie tylko wyżej wymienieni. Nie mogą wejść w mecz, w drugiej połowie się obudzą walną z 4 brameczki i do widzenia. Jak taki Pajic ma dobrze grac jak caly przod gra piach? W obronie jest slaba komunikacja musza pograc troche ze soba zeby sie zaczac dogadywac. Będzie dobrze, wspomnicie moje słowa. Mniej płaczu, więcej wiary!
|