Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
1494
29.07.2010, 19:38
Paljic slabiutki. Raz, że wali straszne balony, dwa że gry jeden na jeden też raczej nie ma. Coś tam biega, ale co z tego? Nie pomyli się ci co sądzili, że to zawodnik co najwyżej na uzupełnienie składu i jako gracz wchodzący z ławki.
Martineq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Martineq
Znajdź inne posty napisane przez Martineq