Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1494
Stary 29.07.2010, 19:38
Paljic slabiutki. Raz, że wali straszne balony, dwa że gry jeden na jeden też raczej nie ma. Coś tam biega, ale co z tego? Nie pomyli się ci co sądzili, że to zawodnik co najwyżej na uzupełnienie składu i jako gracz wchodzący z ławki.