Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1492
Stary 29.07.2010, 19:37
Boguski najgorzej przyjmujący najlepiej grający w ofensywie a przynajmniej robiący jakieś zagrożenie ale wg mnie to nie jego przyjęcie jest największym problem co bezsensowne podania nie licząc strzału Tomasa