szczaq21 napisał(a):

|
A widziałeś jak gra Basta. Człowiek padaka, większośc z tych których wymieniłeś grają słabo lub przeciętnie.
|
I o to właśnie mi chodzi. To, że dany zawodnik jest reprezentantem danego kraju (szczególnie młodzieżówek), wcale nie znaczy, że jest dobrym i wartościowym zawodnikiem. Wymienieni przeze mnie zawodnicy, chyba potwierdzają moją tezę.
Więc, proszę, skończcie z tym Milinkoviciem i argumentowaniem jego rzekomych umiejętności faktem, że gra w młodzieżówce i zagrał "bardzo dobrze" z Romą.