Wyświetl pojedynczy post
Carmelo
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32352
Stary 29.07.2010, 19:16
szczaq21 napisał(a):Wyświetl post
A widziałeś jak gra Basta. Człowiek padaka, większośc z tych których wymieniłeś grają słabo lub przeciętnie.
I o to właśnie mi chodzi. To, że dany zawodnik jest reprezentantem danego kraju (szczególnie młodzieżówek), wcale nie znaczy, że jest dobrym i wartościowym zawodnikiem. Wymienieni przeze mnie zawodnicy, chyba potwierdzają moją tezę.

Więc, proszę, skończcie z tym Milinkoviciem i argumentowaniem jego rzekomych umiejętności faktem, że gra w młodzieżówce i zagrał "bardzo dobrze" z Romą.
Odpowiedz cytując