|
Jak ja nie lubię za przeproszeniem pieprzenia na temat tego, że jeśli zawodnik jest reprezentantem danego kraju tj. w przypadku Milinkovicia U-21, to musi coś potrafić.
Popatrzmy przykładowo na reprezentacje Polski U-21... Rymaniak, Lisiecki, Kieruzel, Basta, Matuszek, Poźniak, Mąka, Kaszuba czy nasz Burliga (w którego to nikt nie wierzy)
Idąc Waszym tokiem rozumowania to są reprezentanci kraju U-21, więc coś sobą reprezentują. Więc którego z nich widzielibyście w składzie Wisły ?
I nie gadajcie głupot, że nie ma co porównywać reprezentacji młodzieżowej Polski do młodzieżówki Chorwacji, Słowenii itp, bo 3/4 z Was nie widziała w ostatnim czasie ani jednego meczu tych grup wiekowych.
Ktoś poda inny udany mecz Milinkovicia, który widział oprócz meczu z Romą ?
Jak się postaram to też znajdę super spotkanie w wykonaniu naszych gwiazdorów typu Mario...
|