Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13210
Stary 29.07.2010, 18:53
Znowu poruszana jest kwestia stadionu, w tym trybuny północnej, tym razem nie tylko o klatkach schodowych.
ZIKIT powinien zalewać się zimnym potem.
Odpowiedz cytując