Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32346
Stary 29.07.2010, 18:24
Markus napisał(a):Wyświetl post
Małecki jak na polskie warunki jest bardzo dobrym zawodnikiem, który ciągle ma szansę i możliwości zostania naprawdę świetnym piłkarzem
Mylisz sie Markusie, Malecki - w moim odczuciu - nigdy nie przeskoczy odpowiedniego poziomu. Widzisz, cechy charakteru jakie on ma nie dykredytuja Go tak bardzo jak brak umiejetnosci. Dobry skrzydlowy to taki ktory umie dosrodkowac pilke stojaca badz bedaca w ruchu.. I teraz mam pytanie? Slyszales / widziales kiedys Maleckiego zostajacego po treningach i cwiczacego tego rodzaju podania aby pozniej moc je zaprezentowac w meczu? Uwazam ze kazdy pilkarz zawodowy jezeli ma braki i AMBICJE wybicia sie powinien zdawac sobie sprawe ze swoich brakow i probowac je eliminowac (bez przymusu ze strony trenera). Uwazam ze 1 mln - 1.5 ml. euro i mozna Malego odwiezc na lotnisko, a w zamian sprobowac sprowadzic tego (nie chce wymieniac nazwiska) z Koszyc Charaktery podobne ale umiejetnosciami bije Malego na leb na szyje
Ostatnio edytowane przez RAF : 29.07.2010 o godz. 18:28.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując