Markus napisał(a):

|
Małecki jak na polskie warunki jest bardzo dobrym zawodnikiem, który ciągle ma szansę i możliwości zostania naprawdę świetnym piłkarzem
|
Mylisz sie Markusie, Malecki - w moim odczuciu - nigdy nie przeskoczy odpowiedniego poziomu. Widzisz, cechy charakteru jakie on ma nie dykredytuja Go tak bardzo jak brak umiejetnosci. Dobry skrzydlowy to taki ktory umie dosrodkowac pilke stojaca badz bedaca w ruchu.. I teraz mam pytanie? Slyszales / widziales kiedys Maleckiego zostajacego po treningach i cwiczacego tego rodzaju podania aby pozniej moc je zaprezentowac w meczu? Uwazam ze kazdy pilkarz zawodowy jezeli ma braki i AMBICJE wybicia sie powinien zdawac sobie sprawe ze swoich brakow i probowac je eliminowac (bez przymusu ze strony trenera). Uwazam ze 1 mln - 1.5 ml. euro i mozna Malego odwiezc na lotnisko, a w zamian sprobowac sprowadzic tego (nie chce wymieniac nazwiska) z Koszyc

Charaktery podobne ale umiejetnosciami bije Malego na leb na szyje
