Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5238
Stary 29.07.2010, 18:03
http://www.ustream.tv/channel-popup/...--austria-wien
Tu jest fajny obraz i po polsku

dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Ale tzw. "kultura gry" jest wyraznie po stronie Austriakow, technika, taktyka itp.
A co daje kultura gry? Mieliśmy wyższą kulturę gry w meczu z Levadią i Valerengą a przegraliśmy
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 29.07.2010 o godz. 18:07.
Odpowiedz cytując