http://www.ustream.tv/channel-popup/...--austria-wien
Tu jest fajny obraz i po polsku
dynek.pl napisał(a):

|
Ale tzw. "kultura gry" jest wyraznie po stronie Austriakow, technika, taktyka itp.
|
A co daje kultura gry? Mieliśmy wyższą kulturę gry w meczu z Levadią i Valerengą a przegraliśmy