emailowiec napisał(a):

Przyznam, że troszkę dziwny skład:
Jovanić
Cikos
Kowalski
Bunoza
Piotr Brożek
Boguski
Sobolewski
Jirsak
Paljić
Paweł Brożek
Maciej Żurawski
Ale jaka ławka :o
|
Nie jest tak zle. Co do Kowalskiego nie byłem przekonany ale pokazał sie z dobrej strony. Na pewno beda mieli troche roboty i Jovanic tez. Skład przyzwoity - akurat na Karabach powinno wystarczyc.