Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32339
Stary 29.07.2010, 17:58
Przypominam, że za Peszkę, który był zaraz po Marcelo ,Lewandowskim, Musze najlepszym zawodnikiem ligi nikt nie chciał zapłacić 400 tys E. Wobec powyższego sprzedanie Marcelo za 3,5 mln E i Głowackiego za 1 mln należy uważać za spory sukces. Jeśli ktoś daje 1 mln za Diaza i 1,5 mln E za Małeckiego, to nie ma co się zastanawiać. Moim marzeniem jest to, aby z w koszulce Wisły nie zobaczyć już nikogo, kto jest odpowiedzialny za kompromitację z Levadią. Tę drużynę trzeba gruntownie przebudować. Nie ma w niej miejsca dla leni, alkoholików, hazardzistów i niezrównoważonych psychicznie ludzi. Najsłabsze ogniwa trzeba eliminować.
Odpowiedz cytując