Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5235
Stary 29.07.2010, 17:58
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Czy ten mecz leci na jakimś ogólnodostepnym kanale?
I czy np. jakaś austriacka stacja na Cyfrze go transmituje?
Na zadnym ogolnodostepnym nie leci - chodzi i o hotbird i o Astre. Nie mogłem znalezc meczu z polskim komentarzem w necie (ktos wczesniej podawał ale nie działa mi ani jeden) ale mam po angielsku jakby kogos interesowało:
http://iraqgoals.net/10554-ruch-chor...ria-wien-.html

No niestety Ruch zaczał dobrze ale potem stracona bramka a potem to juz kazdy widzial. Moze trener ich zmotywuje i inaczej zagraja w 2 polowie.
Odpowiedz cytując