!!IRIVER!! napisał(a):

Czy ten mecz leci na jakimś ogólnodostepnym kanale? 
I czy np. jakaś austriacka stacja na Cyfrze go transmituje?
|
Na zadnym ogolnodostepnym nie leci - chodzi i o hotbird i o Astre. Nie mogłem znalezc meczu z polskim komentarzem w necie (ktos wczesniej podawał ale nie działa mi ani jeden) ale mam po angielsku jakby kogos interesowało:
http://iraqgoals.net/10554-ruch-chor...ria-wien-.html
No niestety Ruch zaczał dobrze ale potem stracona bramka a potem to juz kazdy widzial. Moze trener ich zmotywuje i inaczej zagraja w 2 polowie.