Wyświetl pojedynczy post
cosanostra
Junior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z Dziurolandu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2666
Stary 29.07.2010, 17:58
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Ruch leci na Polsat Sport i moze dlatego transmisja płatna.
.
ostatni mecz Lecha też był na Sporcie, a jednak dało rade oglądać na Ipli.
widocznie zwietrzyli dobry interes i teraz huzia na portfele ciemnego ludu!

Jednakowoz dla nas najważnieszy nius, to ze Wisła na otwartym leci. i tak ma zostać
Odpowiedz cytując