mitmichael napisał(a):

Ruch leci na Polsat Sport i moze dlatego transmisja płatna.
.
|
ostatni mecz Lecha też był na Sporcie, a jednak dało rade oglądać na Ipli.
widocznie zwietrzyli dobry interes i teraz huzia na portfele ciemnego ludu!
Jednakowoz dla nas najważnieszy nius, to ze Wisła na otwartym leci. i tak ma zostać