Wyświetl pojedynczy post
Seb@.
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32338
Stary 29.07.2010, 17:57
Nie chodzi o to zeby kogokolwiek za darmo oddawac,ja tylko staram sie realnie oceniac gre oraz potencjal Maleckiego. Peszko jednak jest lepszy w perspektywie ostatniego roku (bramki, asysty, gra na w miare rownym poziomie bez wachniec formy) a mimo wakacyjnego "Peszko on Tour" klubu nie znalazl i to za "marne" 400k euro. Pozatym chyba kazdy sie zgodzi ze poziomu Blaszczykowskiego to oni obydwaj nigdy nie osiagnal.
Odpowiedz cytując