Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
FevPL
Member
Od: 04.2010
Offline
#
2664
29.07.2010, 17:51
Mam tu jakiegoś starego instalatora ipli. Spróbujcie odinstalować, usunąć wszystko co pozostało i to zainstalować. Może zadziała.
http://sharingmatrix.com/file/15195963/iplasetup.exe
FevPL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FevPL
Znajdź inne posty napisane przez FevPL