Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2663
Stary 29.07.2010, 17:51
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy NA PEWNO bo TERAZ RUCHU nie idzie tam ogladac.
Ruch leci na Polsat Sport i moze dlatego transmisja płatna.
cosanostra napisał(a):Wyświetl post
mitmichael,
tylko z tego co wiem, zadnej transmisji na otwartym polsacie nima?
Gwarantuje Ci, ze jest mecz Wisły na Polsacie otwartym:
http://www.polsat.pl/Program_TV,2848/index.html
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Gdzie zobaczę studio przed meczem ? bo na ipli chyba będzie płatne?
Studia na polsacie otwartym nie ma - jest tylko na Polsat Futbol od 19:30 ale byc moze bedzie działac na Ipli - musimy poczekac na owa godzine.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 29.07.2010 o godz. 17:55.
Odpowiedz cytując