sportnh napisał(a):

|
Nie wiem czy NA PEWNO bo TERAZ RUCHU nie idzie tam ogladac.
|
Ruch leci na Polsat Sport i moze dlatego transmisja płatna.
cosanostra napisał(a):

mitmichael,
tylko z tego co wiem, zadnej transmisji na otwartym polsacie nima?
|
Gwarantuje Ci, ze jest mecz Wisły na Polsacie otwartym:
http://www.polsat.pl/Program_TV,2848/index.html
brylant17 napisał(a):

|
Gdzie zobaczę studio przed meczem ? bo na ipli chyba będzie płatne?
|
Studia na polsacie otwartym nie ma - jest tylko na Polsat Futbol od 19:30 ale byc moze bedzie działac na Ipli - musimy poczekac na owa godzine.