Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5231
Stary 29.07.2010, 17:49
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Widać bo jakoś nie zauważyłem po oglądnięciu pierwszej połowy. Wydaje mi się żę to Ruch wypracoawł więcej sytuacji a Austriacy grali tylko z kontry, na początku tylko kilka akcji wyprowadzili a poźniej przeszli do obrony
Ale tzw. "kultura gry" jest wyraznie po stronie Austriakow, technika, taktyka itp.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując