crazykaro napisał(a):

|
Widać bo jakoś nie zauważyłem po oglądnięciu pierwszej połowy. Wydaje mi się żę to Ruch wypracoawł więcej sytuacji a Austriacy grali tylko z kontry, na początku tylko kilka akcji wyprowadzili a poźniej przeszli do obrony
|
Ale tzw. "kultura gry" jest wyraznie po stronie Austriakow, technika, taktyka itp.