Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2661
Stary 29.07.2010, 17:48
WISLA JEST normalnie na NORMALNYM POLSACIE O 20...

tylko rozchodzi sie o studio ktorte jest juz za 10 minut.. zawsze siei dalo obejrzec na IPLI tymczasem teraz widze ze sie nie bedzie dalo go ogladnac bo nawet samego meczu Ruchu nie idzie tam wlaczyc... jak ktos znajdzie linka do studia niech zarzuci
Odpowiedz cytując