sessegnon napisał(a):

Nie ma tego kanału na HB.
Tak na przyszłość.Jeśli szukacie jakichś transmisji w zagranicznych TV to:
www.liveonsat.pl
Ale Ruch miał dwie sytuacje O_O
No i mamy 1:2 :( Zemściło się...
|
Ale ja mam Astrę też...
Mów która stacja, prędko.
Szkoda Chorzowian. Może skończą lepiej...