|
Jeśli ktoś miał nadzieję że Ruch nawiąże walkę w Austrią to chyba ją stracił już. Gołym okiem widać różnicę klas ...Piłkarze Ruchu poruszają się jak dzieci we mgle... bez koncepcji na grę bez polotu bez pomysłu . Dopiero jest 1:2 ,a pewnie będzie więcej...
|