Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5227
Stary 29.07.2010, 17:46
Jeśli ktoś miał nadzieję że Ruch nawiąże walkę w Austrią to chyba ją stracił już. Gołym okiem widać różnicę klas ...Piłkarze Ruchu poruszają się jak dzieci we mgle... bez koncepcji na grę bez polotu bez pomysłu . Dopiero jest 1:2 ,a pewnie będzie więcej...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując