Wyświetl pojedynczy post
wislak906
Member
 
Od: 12.2008
Skąd: Nowy Wiśnicz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2657
Stary 29.07.2010, 17:33
Ja oglądam na ipli i nic mi nie wyskakuje... A instalowałem ją dziś po południu...
Odpowiedz cytując