cosanostra napisał(a):

mi z iplą wyskoczyło to samo. najpierw zgodziłem się na jakąś "indywidualizację komputera" i teraz mam klops.
odinstalowanie i zainstalowanie z nowego instalatora nic nie dało.
macie jakis sposób? z ipli jakosc zdecydowanie najlepsza w końcu, byleby na Wisełkę zdążyc...
|
Niestety u mnie takze teraz pokazuje, ze trzeba wprowadzic kod (no juz im wpłace kase, na pewno). Transmisja z otwartego polsatu na pewno nie bedzie płatna (ogladałem pierwszy mecz naszej druzyny z Szawle)