Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2656
Stary 29.07.2010, 17:29
cosanostra napisał(a):Wyświetl post
mi z iplą wyskoczyło to samo. najpierw zgodziłem się na jakąś "indywidualizację komputera" i teraz mam klops.
odinstalowanie i zainstalowanie z nowego instalatora nic nie dało.
macie jakis sposób? z ipli jakosc zdecydowanie najlepsza w końcu, byleby na Wisełkę zdążyc...
Niestety u mnie takze teraz pokazuje, ze trzeba wprowadzic kod (no juz im wpłace kase, na pewno). Transmisja z otwartego polsatu na pewno nie bedzie płatna (ogladałem pierwszy mecz naszej druzyny z Szawle)
Odpowiedz cytując