Wyświetl pojedynczy post
cosanostra
Junior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z Dziurolandu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2654
Stary 29.07.2010, 17:24
mi z iplą wyskoczyło to samo. najpierw zgodziłem się na jakąś "indywidualizację komputera" i teraz mam klops.
odinstalowanie i zainstalowanie z nowego instalatora nic nie dało.
macie jakis sposób? z ipli jakosc zdecydowanie najlepsza w końcu, byleby na Wisełkę zdążyc...
Odpowiedz cytując