|
mi z iplą wyskoczyło to samo. najpierw zgodziłem się na jakąś "indywidualizację komputera" i teraz mam klops.
odinstalowanie i zainstalowanie z nowego instalatora nic nie dało.
macie jakis sposób? z ipli jakosc zdecydowanie najlepsza w końcu, byleby na Wisełkę zdążyc...
|