Dubi napisał(a):

niektórzy tak tu namieszali ze ciężko sie w tym wszystkim polapać.
zapytam wiec wprost, czy prawdą jest ze na jutro szykowana jest konferencja prasowa w razie pozytywnych testów Chaveza ? czy były ( jesli tak to jakie zródła to podały ) głosy że Wisła podpisze kontrakt bez testów z kolejnych zawodnikiem?
|
No dobrze, mowiac szczerze, nie widzialem. Ale... Jezeli jest to zawodnik mlodziezowki serbskiej, jezeli Zarzad chcial Go zakontraktowac bez testow sportowych to - w moim odczuciu - to oznacza ze jest to dosyc dobrej klasy zawodnik. Poza tym, wiesz, smiejecie sie z tego Youtube'a, ale jak na nim widac ze nie odstaje on od pilkarzy AS Romy to po prostu musi cos umiec, prawda?