PANDEM0NIUM napisał(a):

|
Bunoza ociera się kadrę Bośni? Skąd to info? Przecież on jest powoływany "jedynie" do U21
|
Dobra, przesadziłem tutaj trochę. Bunoza gra w U21, ale ponoć jest w kręgu zainteresowań selekcjonera drużyny narodowej. W jednym z wywiadów Bunoza coś o tym mówił. Pozatym interesowało się nim Basel, co też świadczy o tym że to niezły zawodnik. Wolę aby taką kasę wydano na Bunozę niż na Baretto czy Vargę.