maci0s napisał(a):

hmmm... "albo" ? może "i" ?
To nic pewnego, więc nie róbcie rumoru póki co... dowiemy się dopiero po dwumeczu z azerami i pewnie po wylosowaniu kolejnego rywala...
Pozdrawiam
|
taaa to widze,że takie informacje to już od miesiaca są wałkowane wiec po co je powtarzac

? no ale wasza sprawa. Chavez super jak przyjdzie. Jak kogos sprzedac to tylko Diaza, w Małęgo ja jeszcze wierze, i mam nadzieje ze sie nie zawiode. No chyba że w gre wchodzi wymiana Milinkovic - Małecki... zamiana sportowa chyba na plus, ale charakterów watpie

Ja bym dał szanse Małeckiemu...
Dan Petrescu - Szacunek
KUBA - Na Zawsze będziesz WIŚLAKIEM!!!!
Per aspera ad astra
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"