Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wislak906
Member
Od: 12.2008
Skąd: Nowy Wiśnicz
Offline
#
4250
29.07.2010, 16:19
Chyba o tym nie wiecie, że Bruk-Bet chciał kupić Unię za 75mln, ale się nie zgodzili. I prezes Bruk-Betu powiedział jak nie to nie zrobię w Niecieczy ekstraklasę.
wislak906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak906
Znajdź inne posty napisane przez wislak906