Wyświetl pojedynczy post
wislak906
Member
 
Od: 12.2008
Skąd: Nowy Wiśnicz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4250
Stary 29.07.2010, 16:19
Chyba o tym nie wiecie, że Bruk-Bet chciał kupić Unię za 75mln, ale się nie zgodzili. I prezes Bruk-Betu powiedział jak nie to nie zrobię w Niecieczy ekstraklasę.
Odpowiedz cytując