woocashx napisał(a):

to spojrz sobie na mecze rezerw. Puknął tam kilka bramek w jakimś mini turnieju. Co do 500 tyś zamiast 1,5 miliona e to chyba chodzi o to, że kończy mu się kontrakt za rok i nie muszę wam mówić co będzie mógł zrobić w grudniu

Ja i tak bym go sprowadził. Skoro Cupiał chce sprzedać Małego, to dobra opcja... Na początku na pewno nie panoszyłby się w nowym środowisku, chyba że z miejsca stałby się wiodącą postacią ale wtedy zyskalibyśmy sportowo... i pewnie niedługo też finansowo
co do Elsnera, kto gdzie podał, że z niego zrezygnowano?