Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32326
Stary 29.07.2010, 16:13
woocashx napisał(a):Wyświetl post
No chyba, że jeden niepokorny zastąpi drugiego Oczywiście kominy płacowe odpadają, bo stałoby się z nami, to co się stanie za chwilę w Polonii po kontrakcie Smolarka.

http://www.mfkkosice.sk/c/portal_pub...?p_l_id=21.244

koyoot widzisz gdzieś Milinkovica?
to spojrz sobie na mecze rezerw. Puknął tam kilka bramek w jakimś mini turnieju. Co do 500 tyś zamiast 1,5 miliona e to chyba chodzi o to, że kończy mu się kontrakt za rok i nie muszę wam mówić co będzie mógł zrobić w grudniu
Ja i tak bym go sprowadził. Skoro Cupiał chce sprzedać Małego, to dobra opcja... Na początku na pewno nie panoszyłby się w nowym środowisku, chyba że z miejsca stałby się wiodącą postacią ale wtedy zyskalibyśmy sportowo... i pewnie niedługo też finansowo

co do Elsnera, kto gdzie podał, że z niego zrezygnowano?
Powód: Rok
Ostatnio edytowane przez Przemoo : 29.07.2010 o godz. 16:17.
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY - w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Odpowiedz cytując