Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kameleon
Member
Od: 11.2003
Offline
#
32324
29.07.2010, 16:06
K4millo
napisał(a):
jakby Milinkoviciowi skończył się kontrakt to był było: Marko Milinkovič (skončili im zmluvy), a nie Marko Milinkovič (
?).
Milinkovic gra w rezerwach, więc kontrakt ma dalej
http://www.mfkkosice.sk/c/portal_pub...cleCountUpdate
Kameleon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kameleon
Znajdź inne posty napisane przez Kameleon