Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32323
Stary 29.07.2010, 16:01
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
skoro Bunoza jest sprawką Klejdinsta
to tak naprawdę nie wiemy co on prezentuje, czy warto było wydać 400tys euro
Kadra Bośni jest znacznie mocniejsza niż nasza, grają tam gwiazdy Bundesligi i nie mieści się w niej jeden z najlepszych piłkarzy w Polsce - Stilić. Tak więc jeśli Bunoza ociera się o kadrę Bośni to 400 tyś. euro za niego jest promocją. Pamiętam jak Dżeko odchodził z Teplic do Wolfsburga za 3 mln. euro. Było to wtedy gdy kupowaliśmy Jirsaka. Teraz gość kosztuje ok 30 mln. euro. Nawet na Stiliciu Lech mógł swego czasu sporą kasę zarobić. Piłkarze z Bośni mają bardzo dobre umiejętności oraz charakter do gry w piłę i są tańsi niż nasi.
Odpowiedz cytując