szczebrzeszcz napisał(a):

skoro Bunoza jest sprawką Klejdinsta
to tak naprawdę nie wiemy co on prezentuje, czy warto było wydać 400tys euro
|
Kadra Bośni jest znacznie mocniejsza niż nasza, grają tam gwiazdy Bundesligi i nie mieści się w niej jeden z najlepszych piłkarzy w Polsce - Stilić. Tak więc jeśli Bunoza ociera się o kadrę Bośni to 400 tyś. euro za niego jest promocją. Pamiętam jak Dżeko odchodził z Teplic do Wolfsburga za 3 mln. euro. Było to wtedy gdy kupowaliśmy Jirsaka. Teraz gość kosztuje ok 30 mln. euro. Nawet na Stiliciu Lech mógł swego czasu sporą kasę zarobić. Piłkarze z Bośni mają bardzo dobre umiejętności oraz charakter do gry w piłę i są tańsi niż nasi.